Gezette en afgelaste rvs vloergoten van 12m lang

Voor onze klant maakten wij lange profielen in rvs op 12 meter lengte.

Lange rvs profielen uit plaatwerk
Doordat we het plaatwerk al op lengte konden snijden, was het mogelijk om de profielen van bijna 6 meter uit één stuk te zetten. Het maken van een complexe zetting in het profiel, draagt eraan bij dat er minder laswerk aan te pas hoeft te komen. De profielen van 2 mm dik rvs schuiven namelijk naadloos in elkaar, waardoor er gezamenlijk een stevige rand van 6mm ontstaat. De rand heeft een afgeronde vorm aan de bovenzijde. Naast de stevigheid die hiermee wordt gecreëerd, zorgt de afronding ervoor dat er minder makkelijk vuilophoping plaatsvindt op het bovenste oppervlak. Ook  is er nagedacht over een oplegvlak waar de roosters op komen te liggen, zodat de goot aan de bovenkant is afgedekt.

Bekijk referentie

Meer nieuws

OP GOEDE VRIJDAG 18 APRIL ZIJN WIJ GESLOTEN.

OP GOEDE VRIJDAG 18 APRIL ZIJN WIJ GESLOTEN.

Aansluitend op het paasweekend is Hoekman RVS op vrijdag 18 april gesloten. Wij zijn dinsdag 22 april weer geopend. Voor iedereen alvast fijn paasweekend.

Lees meer
Wilko Spijkerman ruilt de productie voor verkoop in!

Wilko Spijkerman ruilt de productie voor verkoop in!

Wilko Spijkerman is na maar liefst 30 jaar als Productie Manager overgestapt naar de functie van Sales Manager bij Hoekman RVS. Wilko is onze allesweter die bij elk project direct de pijnpunten herkent en niet eerder rust dan dat hier een goede oplossing voor komt.

Lees meer

Wat kunnen we voor jou betekenen?

Kom in contact!

Hoekman
Roestvaststaal b.v.

  1. Rollecate 31
    7711 GG Nieuwleusen, NL
    Route plannen »

Hou mij op de hoogte