Jury enthousiast over ontwikkelde robot Windesheim studenten

Ontwerp en maak een industriële robot, die autonoom kan rijden. Dat was de opdracht die zes studenten van het Windesheim in Zwolle kregen. Het framewerk van de robot engineerden ze uit plaat. De robot werd voorzien van een hefmechanisme. Met deze robot gingen ze de strijd aan tegen de robots van medestudenten.

plaatwerk-robot-studenten
Hoekman RVS sponsorde het plaatwerk voor de robot

windesheim xchange

Er werd een snelle tijd neergezet en de jury was zeer onder de indruk over de robot. De uitslag en prijsuitreiking volgt spoedig. De zes studenten verwachten een goede kans te maken dat hun robot als best presterende robot wordt beoordeeld.

Meer nieuws

Aangepaste openingstijden

Aangepaste openingstijden

Op vrijdag 6 oktober hebben wij ons bedrijfsuitje. Dan is de hele dag Hoekman RVS gesloten. Tot donderdag 5 oktober 16.00 kunnen goederen opgehaald worden bij onze expeditie.

Lees meer

Wat kunnen we voor jou betekenen?

Kom in contact!

Hoekman
Roestvaststaal b.v.

  1. Rollecate 31
    7711 GG Nieuwleusen, NL
    Route plannen »

Hou mij op de hoogte