Hoekman spreekt 25 april tijdens: 'Het belang van het familiestatuut'

Hoekman Roestvaststaal is een echt familiebedrijf. In 1986 richtte Gerrit Hoekman het bedrijf op. In 2011 heeft hij het overgedragen aan dochter en zoon; Heleen Wildvank - Hoekman en Gert Hoekman. Inmiddels zijn we alweer acht jaar verder. Hoe regel je de zaken op het moment van overname? En hoe zorg je dat verwachtingen op één lijn komen te liggen?


Het belang van het familiestatuut

In een samenwerking, dus ook binnen een familiebedrijf, spelen meerdere belangen een rol. Ieder heeft zijn eigen kijk op de zaken en bepaalde verwachtingen.

  • Hoe komt u daarachter?
  • Hoe voorkomt u onderlinge discussie en verkeerde verwachtingen?
  • Hoe legt u samen de toekomst van het bedrijf en ieders rol daarin vast?

Daarvoor is er het familiestatuut. Een overeenkomst waarin u zaken opneemt die zowel voor de familie als voor het bedrijf van belang zijn.
Tijdens 'Het belang van het familiestatuut' delen Gerrit, Gert en Heleen hun ervaringen met het regelen van het familiestatuut. Dit evenement wordt georganiseerd door Jong & Laan, Vechtstede Notarissen en Mediators en Ondernemershuis Vechtdal.

Datum:

25 april 2019

Tijd: 

19:00

Locatie: 

Theater de Voorveghter, Badhuisplein 3 in Hardenberg

Programma: 

19:00u; Ontvangst
19:30u; Opening
19:40u; Ilse Matser (Windesheim) | Onderzoek naar het familiestatuut
20:00u; Vechtstede Notarissen, 
             Casus Hoekman Roestvaststaal,
             Familieadviseur Tom Meuleman,
             Interactieve sessie over het belang van het familiestatuut
21:30u; Borrel

U kunt dit event gratis bijwonen!

Meer nieuws

OP GOEDE VRIJDAG 18 APRIL ZIJN WIJ GESLOTEN.

OP GOEDE VRIJDAG 18 APRIL ZIJN WIJ GESLOTEN.

Aansluitend op het paasweekend is Hoekman RVS op vrijdag 18 april gesloten. Wij zijn dinsdag 22 april weer geopend. Voor iedereen alvast fijn paasweekend.

Lees meer
Wilko Spijkerman ruilt de productie voor verkoop in!

Wilko Spijkerman ruilt de productie voor verkoop in!

Wilko Spijkerman is na maar liefst 30 jaar als Productie Manager overgestapt naar de functie van Sales Manager bij Hoekman RVS. Wilko is onze allesweter die bij elk project direct de pijnpunten herkent en niet eerder rust dan dat hier een goede oplossing voor komt.

Lees meer

Wat kunnen we voor jou betekenen?

Kom in contact!

Hoekman
Roestvaststaal b.v.

  1. Rollecate 31
    7711 GG Nieuwleusen, NL
    Route plannen »

Hou mij op de hoogte